Brzo pretražive odluke DKOM-a kao samostalnog i neovisnog državnog tijela nadležnog za rješavanje o žalbama u postupcima javne nabave, koncesija i javno-privatnog partnerstva.

Ukupno dokumenata: 8579
Vrsta
Datum objave:

Roba

Roba PDF: 1 01.09.2026.

Naručitelj: Općina Nijemci , Nijemci

Žalitelj: Echo grupa j.d.o.o. , Strizivojna

Predmet: oprema PA.CON II (po grupama) [UP/II-034-02 /26-01/558]

01.09.2026.

PDF: 1

Pročitano

Usluge

Usluge PDF: 1 31.08.2026.

Naručitelj: Osnovna škola Marije Jurić Zagorke

Žalitelj: Darojković d.o.o. , Brckovljani

Predmet: prijevoz učenika s teškoćama u razvoju [UP/II-034-02 /26-01/548]

31.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Radovi

Radovi PDF: 1 26.08.2026.

Naručitelj: Zaprešić d.o.o. , Zaprešić

Žalitelj: INTIS Engineering , Zagreb

Predmet: izgradnja infrastrukture punionica za električne autobuse [UP/II-034-02 /26-01/468]

26.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Usluge

Usluge PDF: 1 26.08.2026.

Naručitelj: Osnovna škola Marije Jurić Zagorke

Žalitelj: Darojković d.o.o. , Brckovljani

Predmet: prijevoz učenika s teškoćama u razvoju [UP/II-034-02 /26-01/544]

26.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Radovi

Radovi PDF: 1 26.08.2026.

Naručitelj: Županijska lučka uprava Crikvenica , Crikvenica

Žalitelj: ZP Adriaing d.o.o., Umag i Adriaing d.o.o. Koper Inženjering, podružnica Umag, Umag

Predmet: izgradnja luke otvorene za javni promet Omorika u Crikvenici [UP/II-034-02 /26-01/404]

26.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Roba

Roba PDF: 1 24.08.2026.

Naručitelj: Jadrolinija , Rijeka

Žalitelj: AMEC opskrba brodova d.o.o. , Rijeka

Predmet: brodski konopi i čelična užad za potrebe brodova u floti Jadrolinije [UP/II-034-02 /26-01/507]

24.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Roba

Roba PDF: 1 24.08.2026.

Naručitelj: HP-Hrvatska pošta d.d. , Zagreb

Žalitelj: BKS-Leasing Croatia d.o.o. , Zagreb

Predmet: nabava električnih mopeda putem financijskog leasinga [UP/II-034-02 /26-01/522]

24.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Roba

Roba PDF: 1 24.08.2026.

Naručitelj: Farmaceutsko-biokemijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu , Zagreb

Žalitelj: Labena d.o.o. , Zagreb

Predmet: nabava laboratorijskog i administrativnog namještaja [UP/II-034-02 /26-01/489]

24.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Roba

Roba PDF: 1 24.08.2026.

Naručitelj: Grad Dubrovnik , Dubrovnik

Žalitelj: Jeltom d.o.o. , Zagreb

Predmet: samostojeće barijere za obranu od poplave [UP/II-034-02 /26-01/542]

24.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Radovi

Radovi PDF: 1 20.08.2026.

Naručitelj: Grad Split , Split

Žalitelj: Deltron d.o.o. , Split

Predmet: nadogradnja OŠ Ravne njive - izvođenje radova [UP/II-034-02 /26-01/378]

20.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Roba

Roba PDF: 1 20.08.2026.

Naručitelj: Zavod za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije , Koprivnica

Žalitelj: Cib Commerce d.o.o. , Buzet

Predmet: nabava 5 (pet) vozila za sanitetski prijevoz pacijenata [UP/II-034-02 /26-01/376]

20.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Radovi

Radovi PDF: 1 20.08.2026.

Naručitelj: Grad Split , Split

Žalitelj: Reliance d.o.o. , Split

Predmet: nadogradnja OŠ Ravne njive - izvođenje radova [UP/II-034-02 /26-01/381]

20.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Roba

Roba PDF: 1 19.08.2026.

Naručitelj: Opća bolnica Našice , Našice

Žalitelj: Hospitalija trgovina d.o.o. , Sveta Nedelja

Predmet: ostali potrošni materijal [UP/II-034-02 /26-01/370]

19.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Roba

Roba PDF: 1 19.08.2026.

Naručitelj: Hrvatska vatrogasna zajednica , Zagreb

Žalitelj: Flammifer d.o.o. , Ozalj

Predmet: nabava vatrogasne autocisterne [UP/II-034-02 /26-01/509]

19.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Roba

Roba PDF: 1 19.08.2026.

Naručitelj: Univerzal d.o.o. , Đakovo

Žalitelj: Echo grupa j.d.o.o. , Strizivojna

Predmet: nadogradnja parkirnih automata [UP/II-034-02 /26-01/510]

19.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Radovi

Radovi PDF: 1 19.08.2026.

Naručitelj: Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine , Zagreb

Žalitelj: Ing-grad d.o.o. , Zagreb

Predmet: izrada projektne dokumentacije s projektantskim nadzorom i izvođenje radova obnove 3 potresom oštećene stambeno-poslovne zgrade i jedne poslovne zgrade - Blok Jelačić [UP/II-034-02 /26-01/406]

19.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Radovi

Radovi PDF: 1 18.08.2026.

Naručitelj: Grad Varaždin , Varaždin

Žalitelj: Colas Hrvatska d.d. , Varaždin

Predmet: izgradnja ulica u Hrašćici-Ul. Janka Peharde, Ul. Tomislava Lipljina, Ul. Miljenka Plantaka, Ul. Darka Tomića i Ul. Mirka Stričaka [UP/II-034-02 /26-01/439]

18.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Radovi

Radovi PDF: 1 18.08.2026.

Naručitelj: Grad Kaštela , Kaštel Sućurac

Žalitelj: Elektrokem d.o.o. , Vugrovec Donji

Predmet: rekonstrukcija javne rasvjete obalnog pojasa Grada Kaštela - izvođenje [UP/II-034-02 /26-01/332]

18.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Radovi

Radovi PDF: 1 17.08.2026.

Naručitelj: Grad Zagreb , Zagreb

Žalitelj: Forma d.o.o. , Varaždin

Predmet: uređenje Odjela za osobe oboljele od Alzheimerove demencije (grupa 2.) [UP/II-034-02 /26-01/473]

17.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Roba

Roba PDF: 1 13.08.2026.

Naručitelj: Plinacro d.o.o. , Zagreb

Žalitelj: ZP Pico flow controls d.o.o., Zagreb i Kurvalf Vana A.S., Bursa, Turska

Predmet: nabava slavina i zaklopki za STP: Grupa A) Konusne slavine, Grupa B) Nepovratne zaklopke, Grupa C) Uvarna kuglasta slavina DN300 [UP/II-034-02 /26-01/437]

13.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Usluge

Usluge PDF: 1 12.08.2026.

Naručitelj: Agencija za podršku informacijskim sustavima i informacijskim tehnologijama d.o.o. , Zagreb

Žalitelj: ZP Alem sistem d.o.o., Sarajevo, Bosna i Hercegovina i Cyberfortis d.o.o., Zagreb

Predmet: usluge performansnog i penetracijskog testiranja [UP/II-034-02 /26-01/433]

12.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Radovi

Radovi PDF: 1 12.08.2026.

Naručitelj: Grad Pula-Pola , Pula-Pola

Žalitelj: Istra Bet gradnja d.o.o. , Pula-Pola

Predmet: reciklažno dvorište - radovi i nužna oprema [UP/II-034-02 /26-01/491]

12.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Roba

Roba PDF: 1 12.08.2026.

Naručitelj: Opća bolnica Pula , Pula-Pola

Žalitelj: Hospitalija trgovina d.o.o. , Sveta Nedelja

Predmet: jedinstveni vakuumski sistemi za vađenje krvi,4 grupe [UP/II-034-02 /26-01/383]

12.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Usluge

Usluge PDF: 1 12.08.2026.

Naručitelj: Klinički bolnički centar Split , Split

Žalitelj: Scan d.o.o. , Zagreb

Predmet: nabava informatičkog sustava i opreme za digitalizaciju arhivskog gradiva [UP/II-034-02 /26-01/501]

12.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Usluge

Usluge PDF: 1 12.08.2026.

Naručitelj: Hrvatski operator prijenosnog sustava d.d. , Zagreb

Žalitelj: Slavonija servis d.o.o. , Slavonski Brod

Predmet: usluge čišćenja poslovnih prostora (uključuje i prostore trafostanica), Grupa 2 -Usluge čišćenja poslovnog prostora i dvorišta poslovne zgrade [UP/II-034-02 /26-01/410]

12.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Usluge

Usluge PDF: 1 12.08.2026.

Naručitelj: Opća bolnica Dr. Josip Benčević , Slavonski Brod

Žalitelj: Medical Bravo d.o.o. , Zagreb

Predmet: telemedicinske usluge u radiologiji [UP/II-034-02 /26-01/444]

12.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Roba

Roba PDF: 1 11.08.2026.

Naručitelj: Klinički bolnički centar Zagreb , Zagreb

Žalitelj: Kvantum-Tim d.o.o. , Sveta Nedelja

Predmet: nabava hemostatika u kirurgiji za lokalnu primjenu (grupa 2.) [UP/II-034-02 /26-01/488]

11.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Usluge

Usluge PDF: 1 11.08.2026.

Naručitelj: Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine , Zagreb

Žalitelj: ZP Maxicon d.o.o., Zagreb i Pangeo Projekt d.o.o., Zagreb

Predmet: usluge izrade smjernica „Kružna uporaba građevnog otpada od rušenja i rekonstrukcije građevina, uključujući građevine sa statusom kulturnog dobra, na području Republike Hrvatske“ u svrhu provedbe reforme C6.1. R7 [UP/II-034-02 /26-01/374]

11.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Roba

Roba PDF: 1 10.08.2026.

Naručitelj: Jadrolinija , Rijeka

Žalitelj: 79-17 d.o.o. , Rijeka

Predmet: prijenosni detektori više plinova i usluga održavanja za potrebe brodova u floti [UP/II-034-02 /26-01/372]

10.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Roba

Roba PDF: 1 10.08.2026.

Naručitelj: Ministarstvo unutarnjih poslova , Zagreb

Žalitelj: SGM Informatika d.o.o. , Split

Predmet: komunikacijska i računalna oprema [UP/II-034-02 /26-01/496]

10.08.2026.

PDF: 1

Pročitano

Filteri