Javna nabava
Brzo pretražive odluke DKOM-a kao samostalnog i neovisnog državnog tijela nadležnog za rješavanje o žalbama u postupcima javne nabave, koncesija i javno-privatnog partnerstva.
Roba
Naručitelj: Općina Nijemci , Nijemci
Žalitelj: Echo grupa j.d.o.o. , Strizivojna
Predmet: oprema PA.CON II (po grupama) [UP/II-034-02 /26-01/558]
01.09.2026.
PDF: 1
Usluge
Naručitelj: Osnovna škola Marije Jurić Zagorke
Žalitelj: Darojković d.o.o. , Brckovljani
Predmet: prijevoz učenika s teškoćama u razvoju [UP/II-034-02 /26-01/548]
31.08.2026.
PDF: 1
Radovi
Naručitelj: Zaprešić d.o.o. , Zaprešić
Žalitelj: INTIS Engineering , Zagreb
Predmet: izgradnja infrastrukture punionica za električne autobuse [UP/II-034-02 /26-01/468]
26.08.2026.
PDF: 1
Usluge
Naručitelj: Osnovna škola Marije Jurić Zagorke
Žalitelj: Darojković d.o.o. , Brckovljani
Predmet: prijevoz učenika s teškoćama u razvoju [UP/II-034-02 /26-01/544]
26.08.2026.
PDF: 1
Radovi
Naručitelj: Županijska lučka uprava Crikvenica , Crikvenica
Žalitelj: ZP Adriaing d.o.o., Umag i Adriaing d.o.o. Koper Inženjering, podružnica Umag, Umag
Predmet: izgradnja luke otvorene za javni promet Omorika u Crikvenici [UP/II-034-02 /26-01/404]
26.08.2026.
PDF: 1
Roba
Naručitelj: Jadrolinija , Rijeka
Žalitelj: AMEC opskrba brodova d.o.o. , Rijeka
Predmet: brodski konopi i čelična užad za potrebe brodova u floti Jadrolinije [UP/II-034-02 /26-01/507]
24.08.2026.
PDF: 1
Roba
Naručitelj: HP-Hrvatska pošta d.d. , Zagreb
Žalitelj: BKS-Leasing Croatia d.o.o. , Zagreb
Predmet: nabava električnih mopeda putem financijskog leasinga [UP/II-034-02 /26-01/522]
24.08.2026.
PDF: 1
Roba
Naručitelj: Farmaceutsko-biokemijski fakultet Sveučilišta u Zagrebu , Zagreb
Žalitelj: Labena d.o.o. , Zagreb
Predmet: nabava laboratorijskog i administrativnog namještaja [UP/II-034-02 /26-01/489]
24.08.2026.
PDF: 1
Roba
Naručitelj: Grad Dubrovnik , Dubrovnik
Žalitelj: Jeltom d.o.o. , Zagreb
Predmet: samostojeće barijere za obranu od poplave [UP/II-034-02 /26-01/542]
24.08.2026.
PDF: 1
Radovi
Naručitelj: Grad Split , Split
Žalitelj: Deltron d.o.o. , Split
Predmet: nadogradnja OŠ Ravne njive - izvođenje radova [UP/II-034-02 /26-01/378]
20.08.2026.
PDF: 1
Roba
Naručitelj: Zavod za hitnu medicinu Koprivničko-križevačke županije , Koprivnica
Žalitelj: Cib Commerce d.o.o. , Buzet
Predmet: nabava 5 (pet) vozila za sanitetski prijevoz pacijenata [UP/II-034-02 /26-01/376]
20.08.2026.
PDF: 1
Radovi
Naručitelj: Grad Split , Split
Žalitelj: Reliance d.o.o. , Split
Predmet: nadogradnja OŠ Ravne njive - izvođenje radova [UP/II-034-02 /26-01/381]
20.08.2026.
PDF: 1
Roba
Naručitelj: Opća bolnica Našice , Našice
Žalitelj: Hospitalija trgovina d.o.o. , Sveta Nedelja
Predmet: ostali potrošni materijal [UP/II-034-02 /26-01/370]
19.08.2026.
PDF: 1
Roba
Naručitelj: Hrvatska vatrogasna zajednica , Zagreb
Žalitelj: Flammifer d.o.o. , Ozalj
Predmet: nabava vatrogasne autocisterne [UP/II-034-02 /26-01/509]
19.08.2026.
PDF: 1
Roba
Naručitelj: Univerzal d.o.o. , Đakovo
Žalitelj: Echo grupa j.d.o.o. , Strizivojna
Predmet: nadogradnja parkirnih automata [UP/II-034-02 /26-01/510]
19.08.2026.
PDF: 1
Radovi
Naručitelj: Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine , Zagreb
Žalitelj: Ing-grad d.o.o. , Zagreb
Predmet: izrada projektne dokumentacije s projektantskim nadzorom i izvođenje radova obnove 3 potresom oštećene stambeno-poslovne zgrade i jedne poslovne zgrade - Blok Jelačić [UP/II-034-02 /26-01/406]
19.08.2026.
PDF: 1
Radovi
Naručitelj: Grad Varaždin , Varaždin
Žalitelj: Colas Hrvatska d.d. , Varaždin
Predmet: izgradnja ulica u Hrašćici-Ul. Janka Peharde, Ul. Tomislava Lipljina, Ul. Miljenka Plantaka, Ul. Darka Tomića i Ul. Mirka Stričaka [UP/II-034-02 /26-01/439]
18.08.2026.
PDF: 1
Radovi
Naručitelj: Grad Kaštela , Kaštel Sućurac
Žalitelj: Elektrokem d.o.o. , Vugrovec Donji
Predmet: rekonstrukcija javne rasvjete obalnog pojasa Grada Kaštela - izvođenje [UP/II-034-02 /26-01/332]
18.08.2026.
PDF: 1
Radovi
Naručitelj: Grad Zagreb , Zagreb
Žalitelj: Forma d.o.o. , Varaždin
Predmet: uređenje Odjela za osobe oboljele od Alzheimerove demencije (grupa 2.) [UP/II-034-02 /26-01/473]
17.08.2026.
PDF: 1
Roba
Naručitelj: Plinacro d.o.o. , Zagreb
Žalitelj: ZP Pico flow controls d.o.o., Zagreb i Kurvalf Vana A.S., Bursa, Turska
Predmet: nabava slavina i zaklopki za STP: Grupa A) Konusne slavine, Grupa B) Nepovratne zaklopke, Grupa C) Uvarna kuglasta slavina DN300 [UP/II-034-02 /26-01/437]
13.08.2026.
PDF: 1
Usluge
Naručitelj: Agencija za podršku informacijskim sustavima i informacijskim tehnologijama d.o.o. , Zagreb
Žalitelj: ZP Alem sistem d.o.o., Sarajevo, Bosna i Hercegovina i Cyberfortis d.o.o., Zagreb
Predmet: usluge performansnog i penetracijskog testiranja [UP/II-034-02 /26-01/433]
12.08.2026.
PDF: 1
Radovi
Naručitelj: Grad Pula-Pola , Pula-Pola
Žalitelj: Istra Bet gradnja d.o.o. , Pula-Pola
Predmet: reciklažno dvorište - radovi i nužna oprema [UP/II-034-02 /26-01/491]
12.08.2026.
PDF: 1
Roba
Naručitelj: Opća bolnica Pula , Pula-Pola
Žalitelj: Hospitalija trgovina d.o.o. , Sveta Nedelja
Predmet: jedinstveni vakuumski sistemi za vađenje krvi,4 grupe [UP/II-034-02 /26-01/383]
12.08.2026.
PDF: 1
Usluge
Naručitelj: Klinički bolnički centar Split , Split
Žalitelj: Scan d.o.o. , Zagreb
Predmet: nabava informatičkog sustava i opreme za digitalizaciju arhivskog gradiva [UP/II-034-02 /26-01/501]
12.08.2026.
PDF: 1
Usluge
Naručitelj: Hrvatski operator prijenosnog sustava d.d. , Zagreb
Žalitelj: Slavonija servis d.o.o. , Slavonski Brod
Predmet: usluge čišćenja poslovnih prostora (uključuje i prostore trafostanica), Grupa 2 -Usluge čišćenja poslovnog prostora i dvorišta poslovne zgrade [UP/II-034-02 /26-01/410]
12.08.2026.
PDF: 1
Usluge
Naručitelj: Opća bolnica Dr. Josip Benčević , Slavonski Brod
Žalitelj: Medical Bravo d.o.o. , Zagreb
Predmet: telemedicinske usluge u radiologiji [UP/II-034-02 /26-01/444]
12.08.2026.
PDF: 1
Roba
Naručitelj: Klinički bolnički centar Zagreb , Zagreb
Žalitelj: Kvantum-Tim d.o.o. , Sveta Nedelja
Predmet: nabava hemostatika u kirurgiji za lokalnu primjenu (grupa 2.) [UP/II-034-02 /26-01/488]
11.08.2026.
PDF: 1
Usluge
Naručitelj: Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine , Zagreb
Žalitelj: ZP Maxicon d.o.o., Zagreb i Pangeo Projekt d.o.o., Zagreb
Predmet: usluge izrade smjernica „Kružna uporaba građevnog otpada od rušenja i rekonstrukcije građevina, uključujući građevine sa statusom kulturnog dobra, na području Republike Hrvatske“ u svrhu provedbe reforme C6.1. R7 [UP/II-034-02 /26-01/374]
11.08.2026.
PDF: 1
Roba
Naručitelj: Jadrolinija , Rijeka
Žalitelj: 79-17 d.o.o. , Rijeka
Predmet: prijenosni detektori više plinova i usluga održavanja za potrebe brodova u floti [UP/II-034-02 /26-01/372]
10.08.2026.
PDF: 1
Roba
Naručitelj: Ministarstvo unutarnjih poslova , Zagreb
Žalitelj: SGM Informatika d.o.o. , Split
Predmet: komunikacijska i računalna oprema [UP/II-034-02 /26-01/496]
10.08.2026.
PDF: 1